- Наявність: Є в наявності
- Модель: 11337
Інкубатор автоматичний Теплуша Люкс 72 Теновий з Вологоміром
Автоматичний теновий інкубатор із вбудованим вологоміром та можливістю роботи від акумулятора 12 вольт.
Теплуша Люкс 72 - забезпечує рівномірний обігрів яєць будь-якого розміру від перепелів до індичих і гусячих. Інкубатор автоматичний, укомплектований теновим нагрівальним елементом та переворотом яєць, який відбувається автоматично, а також вбудованим вологоміром.

Технічні характеристики «Теплуша»:
| Поворот яєць | автоматичний - 12 разів на добу |
| Блок управління | інверторний |
| Лоток перевороту | знімний |
| Вентилятор | вбудований |
| Обігрів | теновий |
| Діапазон температури | 30 — 40 |
| Режим роботи | тривалий |
| Живлення | 220В/12В |
| Потужність | 80-100 Вт |
| Габарити | 700х500х300 мм |
| Вага | 5 кг |
Датчик вологості | так |
Комплектація:
| Інкубатор "Теплуша" | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт |
| Пляшечка для води | 1 шт |
Адаптер та затискачі (крокодили) | 1 шт |
Кількість яєць вказано приблизно і залежить від типу та розміру яйця.
Колір та комплектація інкубатора може відрізнятися від фотографій на сайті та змінено виробником на його розсуд.