- Наявність: Є в наявності
- Модель: 11338
Автоматичний теновий інкубатор «Теплуша-72» з вологоміром
Цей інкубатор відповідає найвищим вимогам і запитам нинішнього споживача, а також готовий порадувати вас у найкоротші терміни і при мінімальних вкладеннях до 99%, виводком здорових пташенят.
Ця конструкція передбачає рівномірний обігрів яєць будь-якого розміру від перепелів до індичих і гусячих. Інкубатор автоматичний, укомплектований теновим нагрівальним елементом та переворотом яєць, який відбувається автоматично.

Технічні характеристики «Теплуша»:
| Поворот яєць | автоматичний 12 разів/добу |
| Блок управління | інверторний |
| Лоток перевороту | знімний |
| Вентилятор | вбудований |
| Обігрів | теновий |
| Діапазон температури | 30 — 40 С |
| Режим роботи | тривалий |
| Живлення | 220В |
| Потужність | 80-100 Вт |
| Габарити | 700х500х300 мм |
| Вага | 5 кг |
Комплектація:
| Інкубатор "Теплуша" | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт |
| Пляшечка для води | 1 шт |
| Шнур живлення | 1 шт |
Кількість яєць вказано приблизно і залежить від типу та розміру яйця.
Колір та комплектація інкубатора може відрізнятися від фотографій на сайті та змінено виробником на його розсуд.