- Наявність: Є в наявності
- Модель: 11335
Автоматичний ламповий інкубатор із вбудованим вологоміром «Теплуша-72»
Передбачає рівномірний обігрів яєць будь-якого розміру від перепелів до індичих і гусячих. Інкубатор автоматичний, укомплектований ламповими нагрівальними елементами та переворотом яєць, який відбувається автоматично.

Технічні характеристики «Теплуша»:
| Поворот яєць | автоматичний 12 разів/добу |
| Блок управління | Інверторний |
| Лоток перевороту | знімний |
| Вентилятор | вбудований |
| Обігрів | ламповий |
| Діапазон температури | 30 — 40 С |
| Режим роботи | тривалий |
| Живлення | 220В |
| Потужність | 80-100 Вт |
| Габарити | 700х500х300 мм |
| Вага | 5 кг |
| Вбудований вологомір | так |
| Інкубатор "Теплуша" | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт |
| Пляшечка для води | 1 шт |
| Шнур живлення | 1 шт |
Кількість яєць вказано приблизно і залежить від типу та розміру яйця.
Колір та комплектація інкубатора може відрізнятися від фотографій на сайті та змінено виробником на його розсуд.